post-slider-wd - en to ka translation catalogue (418 entries)

en: All
ka: ყველა

en: Changes must be saved.
ka: ცვლილებები უნდა იყოს შენახული.

en: You must select at least one item.
ka: თქვენ უნდა აირჩიოთ მინიმუმ ერთი ნივთი.

en: Items Succesfully Duplicated.
ka: საკითხი წარმატებით დუბლირებული.

en: Item Succesfully Deleted.
ka: საქონელი წარმატებით ამოღებულია.

en: Error. Please install plugin again.
ka: შეცდომა. გთხოვთ დააყენოთ მოდული ერთხელ.

en: Items Succesfully Deleted.
ka: საკითხი წარმატებით ამოღებულია.

en: Item Succesfully Published.
ka: საქონელი წარმატებით გამოქვეყნებული.

en: Items Succesfully Published.
ka: საკითხი წარმატებით გამოქვეყნებული.

en: Item Succesfully Unpublished.
ka: საქონელი წარმატებით გამოუქვეყნებელი.

en: Items Succesfully Unpublished.
ka: საკითხი წარმატებით გამოუქვეყნებელი.

en: Global Options
ka: გლობალური პარამეტრები

en: Include scripts/styles only on necessary pages
ka: შეიცავდეს სკრიპტები / სტილის მხოლოდ საჭირო გვერდებზე

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არარის

en: Helps to decrease page load time. Might not function with some custom themes.
ka: ეხმარება შეამციროს გვერდზე დატვირთვის დროს. შეიძლება არ ფუნქციონირებს საბაჟო თემები.

en: Add font-family:
ka: რჩეულებში font-family:

en: Add to Google fonts
ka: სანიშნეს Google ფონტები

en: Add font-family
ka: რჩეულებში font-family

en: The added font family will appear in the drop-down list of fonts.
ka: დამატებული შრიფტის ოჯახი გამოჩნდება ჩამოშლადი სია შრიფტები.

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Unpublish
ka: გამოქვეყნების

en: Delete
ka: წაშლა

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Name
ka: სახელი

en: Select All
ka: აირჩიეთ ყველა

en: Bulk Actions
ka: აქციები

en: Apply
ka: მიმართვა

en: Slides
ka: სლაიდები

en: PHP function
ka: PHP ფუნქცია

en: Published
ka: გამოქვეყნებულია

en: Action
ka: აქცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Do you want to delete selected items?
ka: გსურთ წაშალოთ შერჩეული ნივთები?

en: Edit post slider
ka: რედაქტირება პოსტი სლაიდერი

en: Create new post slider
ka: შექმნა ახალი პოსტი სლაიდერი

en: Publishing Date
ka: გამომცემლობა თარიღი

en: Modification Date
ka: მოდიფიკაცია თარიღი

en: Number of Comments
ka: კომენტარების რაოდენობა

en: Post Title
ka: სათაური

en: Menu Order
ka: მენიუ ორდენი

en: Author
ka: ავტორი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Select
ka: აირჩიეთ

en: Hour
ka: საათი

en: Day
ka: დღეს

en: Week
ka: კვირა

en: Month
ka: თვე

en: Left
ka: მარცხენა

en: Center
ka: ცენტრი

en: Right
ka: მარჯვენა

en: None
ka: არცერთი

en: Solid
ka: მყარი

en: Dotted
ka: წყვეტილი

en: Dashed
ka: დატეხილი

en: Double
ka: ორმაგი

en: Outset
ka: თავიდანვე

en: Angle
ka: კუთხე

en: Minus
ka: მინუს

en: Square O
ka: მოედანზე O

en: Square
ka: მოედანზე

en: Lighter
ka: მსუბუქი

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Slice Horizontal
ka: Slice ჰორიზონტალური

en: Scale In
ka: მასშტაბის

en: Parallel Slide Horizontal
ka: პარალელური Slide ჰორიზონტალური

en: Parallel Slide Vertical
ka: პარალელური Slide ვერტიკალური

en: Slice 3D Horizontal
ka: Slice 3D ჰორიზონტალური

en: Slice 3D Vertical
ka: Slice 3D ვერტიკალური

en: Slice 3D Horizontal Random
ka: Slice 3D ჰორიზონტალური შემთხვევითი

en: Slice 3D Vertical Random
ka: Slice 3D ვერტიკალური შემთხვევითი

en: Tiles
ka: ფილები

en: Block Scale Random
ka: Block Scale შემთხვევითი

en: Cube Horizontal
ka: Cube ჰორიზონტალური

en: Cube Vertical
ka: Cube ვერტიკალური

en: Cube Random
ka: Cube შემთხვევითი

en: Slice Vertical
ka: Slice ვერტიკალური

en: Slide Horizontal
ka: Slide ჰორიზონტალური

en: Slide Vertical
ka: Slide ვერტიკალური

en: Scale Out
ka: მასშტაბის Out

en: Kaleidoscope
ka: კალეიდოსკოპი

en: Blind Horizontal
ka: Blind ჰორიზონტალური

en: Blind Vertical
ka: Blind ვერტიკალური

en: 3D Random
ka: 3D შემთხვევითი

en: Flash
ka: ფლეშ

en: RubberBand
ka: რეზინის სამაჯური

en: RollIn
ka: Rollin

en: FadeIn
ka: ქრებოდა

en: Flip
ka: დაფის

en: ZoomIn
ka: გადიდება

en: RollOut
ka: დაგეგმარების

en: FadeOut
ka: Fadeout

en: Top
ka: ყველაზე

en: Some options are disabled in free version.
ka: რამოდენიმე ვარიანტი გათიშულია უფასო ვერსია.

en: You can't edit the layer in free version.
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ შეცვალონ ფენის უფასო ვერსია.

en: This option is disabled in free version.
ka: ეს ვარიანტი გამორთულია უფასო ვერსია.

en: Slider Title:
ka: Slider სათაური:

en: Slider title
ka: Slider სათაური

en: Save as Copy
ka: შენახვა როგორც ასლი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Carousel
ka: კარუსელი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Timer bar
ka: ტაიმერი ბარი

en: Reset settings
ka: პარამეტრების შეცვლა

en: Dimensions:
ka: ზომები:

en: Maximum width and height for slider.
ka: მაქსიმალური სიგანე და სიმაღლე სლაიდერი.

en: Hide on small screens:
ka: დამალვა პატარა ეკრანებზე:

en: Hide slider when resolution is smaller than
ka: დამალვა სლაიდერი როდესაც მოგვარების მცირეა

en: Full width:
ka: სრული სიგანის:

en: Ratio
ka: თანაფარდობა

en: The image will stretch to the page width, taking the height based on dimensions ratio.
ka: სურათი მონაკვეთი გვერდზე სიგანის, აღების სიმაღლე საფუძველზე ზომები რაციონი.

en: Full width on small screens:
ka: სრული სიგანის პატარა ეკრანებზე:

en: Full width slider when resolution is smaller than.
ka: სიგანის სლაიდერი როდესაც მოგვარების მცირეა.

en: Fill
ka: შეავსეთ

en: Contain
ka: შეიცავს

en: Crop Image Position:
ka: Crop Image თანამდებობა:

en: Static slides order direction:
ka: სტატიკური სლაიდები შეკვეთა მიმართულებით:

en: Ascending
ka: ზრდადობით

en: Descending
ka: კლებადი

en: Featured image
ka: მთავარი სურათი

en: Allow adding only posts containing featured image.
ka: ნება დასძინა მხოლოდ ფორუმზე შემცველი გამორჩეული იმიჯი.

en: Align:
ka: გასწორება:

en: Set the alignment of the slider.
ka: უცნობია განვიხილეთ სლაიდერი.

en: Effect:
ka: ეფექტი:

en: Some effects are disabled in free version.
ka: ზოგიერთი ეფექტი გამორთულია უფასო ვერსია.

en: Effect duration:
ka: ეფექტი ხანგრძლივობა:

en: Define the time for the effect.
ka: განსაზღვრეთ დრო ეფექტი.

en: Parallax Effect:
ka: Parallax ეფექტები:

en: The direction of the movement, as well as the layer moving pace depend on the z-index value.
ka: მიმართულებით მოძრაობა, ისევე, როგორც ფენის მოძრავი ტემპი დამოკიდებული z-ინდექსის მნიშვნელობა.

en: Autoplay:
ka: ავტომატური ჩართვა:

en: Choose whether to autoplay the sliders or not.
ka: არჩევა თუ არა autoplay სლაიდერები თუ არა.

en: Two way slideshow:
ka: ორი გზა სლაიდშოუ:

en: Slideshow can go backwards if someone switch to a previous slide.
ka: Slideshow შეიძლება უკან თუ ვინმე გადავიდეს წინა slide.

en: Enable loop:
ka: ჩართვა loop:

en: Time Interval:
ka: დროის ინტერვალი:

en: sec.
ka: წ.

en: Set the time interval for the change of the sliders when autoplay is on.
ka: მითითებული დროის ინტერვალი შეცვლის sliders როდესაც autoplay არის.

en: Stop on hover:
ka: გაჩერება hover:

en: The option works when autoplay is on.
ka: ვარიანტი მუშაობს, როდესაც autoplay არის.

en: Choose whether to have the slides change in a random manner or to keep the original sequence.
ka: არჩევა, თუ არა აქვს სლაიდები შეიცვლება შემთხვევითი წესით ან შენარჩუნება თავდაპირველი თანმიმდევრობით.

en: Start with slide:
ka: დაწყება slide:

en: The slider will start with the specified slide. You can use the value 0 for random.
ka: სლაიდერი დაიწყება მითითებულ slide. თქვენ შეგიძლიათ გამოიყენოთ ღირებულების 0 შემთხვევითი.

en: Music:
ka: მუსიკა:

en: Choose whether to have music/audio track playback with the slider or not.
ka: არჩევა, თუ არა აქვს მუსიკა / აუდიო სიმღერა აღწარმოება სლაიდერი თუ არა.

en: Music url:
ka: მუსიკა url:

en: Only .aac,.m4a,.f4a,.mp3,.ogg,.oga formats are supported.
ka: მხოლოდ .AAC, .m4a, .f4a, .mp3, .ogg, .oga ფორმატების მხარდაჭერა.

en: Smart Load:
ka: Smart დატვირთვა:

en: Choose to have faster load for the first few images and process the rest meanwhile.
ka: არჩევა უფრო სწრაფად დატვირთვის პირველი რამდენიმე სურათები და დავამუშავოთ დანარჩენი ამასობაში.

en: Background color:
ka: ფონის ფერი:

en: Transparency value must be between 0 to 100.
ka: გამჭვირვალობა მნიშვნელობა უნდა იყოს 0-დან 100.

en: Border:
ka: სასაზღვრო:

en: Set the border width, type and the color.
ka: უცნობია საზღვრის სიგანე, ტიპის და ფერის.

en: Border radius:
ka: საზღვრის რადიუსი:

en: Use CSS type values.
ka: გამოყენება CSS ტიპის ღირებულებებს.

en: Set a margin for the slider.
ka: უცნობია ზღვარი სლაიდერი.

en: Shadow:
ka: ჩრდილი:

en: Use CSS type values (e.g. 10px 10px 5px #888888).
ka: გამოყენება CSS ტიპი ღირებულებები (მაგ 10px 10px 5px # 888888).

en: Right click protection:
ka: მარჯვენა ღილაკის დაცვა:

en: Disable image right click possibility.
ka: შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე გამოსახულების მარჯვენა დააჭირეთ შესაძლებლობა.

en: Layer out on next:
ka: Layer გარეთ შემდეგი:

en: Choose whether to have the layer effect out regardless of the timing between the hit to the next slider or skip the effect out and get to the next image.
ka: არჩევა თუ არა აქვს ფენა ეფექტი out მიუხედავად დრო შორის მოხვდა მომდევნო სლაიდერი ან გამოტოვოთ ეფექტი და მიიღეთ მომდევნო სურათი.

en: Text layer character limit:
ka: ტექსტური ფენის ხასიათი ლიმიტი:

en: This will limit the number of characters for post content displayed as a text layer.
ka: ეს ლიმიტი რაოდენობის სიმბოლოების პოსტი შინაარსი ნაჩვენები, როგორც ტექსტური ფენის დამატებით.

en: Published:
ka: გამოქვეყნებულია:

en: Choose whether to publish the mentioned slider or not.
ka: აირჩიონ გამოქვეყნება აღნიშნული სლაიდერი თუ არა.

en: Carousel is disabled in free version.
ka: Carousel გამორთულია უფასო ვერსია.

en: Carousel:
ka: კარუსელი:

en: If you activate this feature the effects you had chosen in Global settings for your slider will not play.
ka: თუ თქვენ გააქტიურება ამ ფუნქციის ეფექტი თქვენ აირჩია გლობალური პარამეტრების თქვენი სლაიდერი არ ითამაშოს.

en: Number of images for carousel:
ka: პუნქტების სურათები კარუსელის:

en: Carousel image ratio:
ka: კარუსელი სურათი კოეფიციენტი:

en: The value must be between 0 and 1.
ka: მნიშვნელობა უნდა იყოს 0 და 1.

en: Container fit:
ka: კონტეინერი ჯდება:

en: Fixed width:
ka: ფიქსირებული სიგანე:

en: Background image angle:
ka: ფონის სურათის კუთხე:

en: Background image grayscale:
ka: ფონის გამოსახულება ტონური:

en: You can change the color scheme for background images to grayscale. Values must be between 0 to 100.
ka: თქვენ შეგიძლიათ შეცვალოთ ფერადი სქემა ფონზე სურათები ტონური. ღირებულებები უნდა იყოს 0 100.

en: Background image transparency:
ka: ფონის სურათის გამჭვირვალობა:

en: You can set transparency level for background images. Values should be between 0 to 100.
ka: შეგიძლიათ დააყენოთ გამჭვირვალობის დონის ფონზე images. ღირებულებები უნდა იყოს 0-დან 100-მდე.

en: Next / Previous buttons:
ka: შემდეგი / წინა ღილაკები:

en: Choose whether to display Previous and Next buttons or not.
ka: არჩევა, თუ რამდენად არიან წინა და შემდეგი ღილაკები თუ არა.

en: Mouse swipe navigation:
ka: Mouse დარტყმა ნავიგაცია:

en: Touch swipe navigation:
ka: Touch დარტყმა ნავიგაცია:

en: Mouse wheel navigation:
ka: Mouse წამყვანი ნავიგაცია:

en: Keyboard navigation:
ka: კლავიატურა ნავიგაცია:

en: Show Navigation buttons:
ka: ჩვენება ნავიგაციის ღილაკები:

en: Always
ka: ყოველთვის

en: Select between the option of always displaying the navigation buttons or only when hovered.
ka: აირჩიეთ შორის ვარიანტი ყოველთვის ჩვენებისას ნავიგაციის ღილაკები და მხოლოდ მაშინ, როცა hovered.

en: Image for Next / Previous buttons:
ka: გამოსახულება შემდეგი / წინა ღილაკები:

en: Custom
ka: საბაჟო

en: Styled
ka: ე.წ.

en: Choose whether to use default navigation buttons or to upload custom ones.
ka: აირჩიეთ როდის გამოიყენოთ ძირითადად ნავიგაციის ღილაკები ან ატვირთეთ საბაჟო პირობა.

en: Next / Previous buttons style:
ka: შემდეგი / წინა ღილაკები სტილი:

en: Choose the style of the button you prefer to have as navigation buttons.
ka: არჩევა სტილი ღილაკს გირჩევნიათ აქვს როგორც ნავიგაციის ღილაკები.

en: Upload buttons images:
ka: ატვირთვა ღილაკები გამოსახულებები:

en: This functionality is disabled in free version.
ka: ეს ფუნქცია გამორთულია უფასო ვერსია.

en:  is not a directory.
ka: არ არის დირექტორია.

en: Choose buttons:
ka: არჩევა ღილაკები:

en: Choose group
ka: არჩევა ჯგუფი

en: Choose color
ka: არჩევა ფერი

en: Choose the type and color for navigation button images. The option is designed for limited preview (colors not included) purposes and can't be saved.
ka: არჩევა ტიპის და ფერის სანავიგაციო ღილაკი images. ვარიანტი განკუთვნილია მოკლე მიმოხილვა (ფერები არ შედის) მიზნებისათვის და ვერ მოხერხდა.

en: Next / Previous buttons size:
ka: შემდეგი / წინა ღილაკები ზომა:

en: Set the size for the next / previous buttons.
ka: უცნობია ზომის მომდევნო / წინა ღილაკებზე.

en: Play / Pause button:
ka: თამაში / პაუზა ღილაკს:

en: Choose whether to display Play and Pause buttons or not.
ka: არჩევა, თუ რამდენად არიან ითამაშეთ და პაუზა ღილაკი თუ არა.

en: Image for Play / Pause buttons:
ka: გამოსახულება Play / Pause ღილაკები:

en: Choose whether to use default play/pause buttons or to upload custom ones.
ka: აირჩიეთ როდის გამოიყენოთ ძირითადად პიესა / პაუზის ღილაკების ან ატვირთოთ საბაჟო პირობა.

en: Play / Pause buttons style:
ka: თამაში / პაუზა ღილაკები სტილი:

en: Play / Pause button size:
ka: თამაში / პაუზა ღილაკს ზომა:

en: Set the size for the play / pause buttons.
ka: უცნობია ზომა პიესა / პაუზის ღილაკებით.

en: Buttons color:
ka: ღილაკები ფერი:

en: Select a color for the navigation buttons.
ka: აირჩიეთ ფერი ნავიგაციის ღილაკები.

en: Hover color:
ka: Hover ფერი:

en: Select a hover color for the navigation buttons.
ka: აირჩიეთ hover ფერი ნავიგაციის ღილაკები.

en: Select the type, size and the color of border for the navigation buttons.
ka: აირჩიეთ ტიპის, ზომის და ფერის საზღვრის ნავიგაციის ღილაკები.

en: Enable bullets:
ka: ჩართვა ტყვია:

en: Choose whether to have navigation bullets or not.
ka: არჩევა, თუ არა აქვს ნავიგაცია ტყვიები თუ არა.

en: Show bullets:
ka: Show ტყვია:

en: Select between the option of always displaying the bullets or only when hovered.
ka: აირჩიეთ შორის ვარიანტი ყოველთვის ჩვენებისას ტყვიები ან მხოლოდ მაშინ, როცა hovered.

en: Show thumbnail on bullet hover:
ka: აჩვენეთ მინიატურების ტყვია hover:

en: Thumbnail Size:
ka: მინიატურა ზომა:

en: Value must be between 0 to 1.
ka: მნიშვნელობა უნდა იყოს 0 1.

en: Position:
ka: თანამდებობა:

en: Select the position for the navigation bullets.
ka: აირჩიეთ თანამდებობაზე ნავიგაცია ტყვიები.

en: Image for bullets:
ka: სურათი ტყვიები:

en: Text
ka: ტექსტი

en: Choose whether to use default or styled bullets.
ka: აირჩიეთ როდის გამოიყენოთ default ან ე.წ. ტყვიები.

en: Bullet style:
ka: Bullet სტილი:

en: Choose the style for the bullets.
ka: არჩევა სტილი ტყვიები.

en: Chooes buttons:
ka: Chooes ღილაკები:

en: Choose the type and color for the bullets. The option is designed for limited preview (colors not included) purposes and can't be saved.
ka: არჩევა ტიპის და ფერის ტყვიები. ვარიანტი განკუთვნილია მოკლე მიმოხილვა (ფერები არ შედის) მიზნებისათვის და ვერ მოხერხდა.

en: Size:
ka: ზომა:

en: Define the size of the navigation bullets.
ka: განსაზღვრეთ ზომა ნავიგაცია ტყვიები.

en: Color:
ka: ფერი:

en: Select the color for the navigation bullets.
ka: აირჩიეთ ფერი ნავიგაცია ტყვიები.

en: Active color:
ka: აქტიურია ფერი:

en: Select the color for the bullet, which is currently displaying a corresponding image.
ka: აირჩიეთ ფერი ტყვია, რომელიც ამჟამად ჩვენებისას შესაბამისი იმიჯი.

en: Active Background color:
ka: აქტიური ფონის ფერი:

en: Select the background color for the bullet, which is currently displaying a corresponding image.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი ტყვია, რომელიც ამჟამად ჩვენებისას შესაბამისი იმიჯი.

en: Select the background color for the bullet.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი ტყვია.

en: Set the margin for the navigation bullets in pixels.
ka: უცნობია ზღვარი ნავიგაცია ტყვია პიქსელი.

en: Filmstrip is disabled in free version.
ka: ფირიანი გამორთულია უფასო ვერსია.

en: Enable filmstrip:
ka: ჩართვა ფირიანი:

en: Choose whether to have thumbnails of the slides displayed as a filmstrip or not.
ka: არჩევა, თუ არა აქვს გამოსახულება სლაიდები ნაჩვენები როგორც ფირიანი თუ არა.

en: Set the position of the filmstrip.
ka: უცნობია პოზიცია ფირიანი.

en: Thumbnail dimensions:
ka: მინიატურა ზომები:

en: Define the maximum width and heigth of the filmstrip thumbnails.
ka: განსაზღვრეთ მაქსიმალური სიგანე და heigth საქართველოს ფირიანი დაბრუნება.

en: Select the background color for the filmstrip.
ka: აირჩიეთ ფონის ფერი ფირიანი.

en: Thumbnail separator:
ka: მინიატურა გამყოფი:

en: Set the separator for the thumbnails.
ka: უცნობია გამყოფი დაბრუნება.

en: Active border:
ka: აქტიური საზღვრის:

en: The thumbnail for the currently displayed image will have a border. You can set its size, type and color.
ka: მინიატურების, რომ გაკეთებული ნაჩვენები გამოსახულება აქვს საზღვარი. შეგიძლიათ დააყენოთ მისი ზომა, ტიპის და ფერის.

en: Deactive transparency:
ka: Deactive გამჭვირვალობა:

en: You can set a transparency level for the inactive filmstrip items which must be between 0 to 100..
ka: შეგიძლიათ დააყენოთ გამჭვირვალობის დონე არააქტიური ფირიანი საკითხი, რომელიც უნდა იყოს 0-დან 100 ..

en: Enable timer bar:
ka: ჩართვა ტაიმერი ბარი:

en: You can add a bar displaying the timing left to switching to the next slide on autoplay.
ka: თქვენ შეგიძლიათ დაამატოთ ბარი ჩვენებისას დრო დარჩა გადასვლის მომდევნო slide on autoplay.

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Line top
ka: Line დაბრუნება

en: Circle top left
ka: Circle ზედა მარცხენა

en: Circle top right
ka: Circle ზედა მარჯვენა

en: Circle bottom left
ka: Circle ქვედა მარცხენა

en: Circle bottom right
ka: Circle ქვედა მარჯვენა

en: Choose the type of the timer bar to be used within the slider.
ka: არჩევა ტიპის ტაიმერი ბარი იქნეს გამოყენებული სლაიდერი.

en: Define the height of the timer bar.
ka: განსაზღვრეთ სიმაღლე ტაიმერი ბარი.

en: Add custom CSS to apply custom changes to the slider.
ka: დამატება საბაჟო CSS მიმართოს საბაჟო ცვლილებები სლაიდერი.

en: Post slider type:
ka: Post სლაიდერი ტიპი:

en: Static posts slides
ka: სტატიკური შეტყობინება სლაიდები

en: Dynamic posts slides
ka: დინამიური შეტყობინება სლაიდები

en: Drag to re-order
ka: Drag ხელახლა მიზნით

en: Edit Slide
ka: რედაქტირება Slide

en: Edit Image
ka: რედაქტირება ფოტო

en: Remove Slide
ka: ამოღება Slide

en: Delete slide
ka: წაშალე slide

en: Add Posts
ka: რჩეულებში პოსტები

en: Edit Slides
ka: Edit სლაიდები

en: Add/Edit Post
ka: დამატება / რედაქტირება Post

en: Add Post
ka: რჩეულებში Post

en: You can set a redirection link, so that the user will get to the mentioned location upon hitting the slide. Use http:// and https:// for external links.
ka: შეგიძლიათ დააყენოთ გადამისამართება ბმული ისე, რომ მიიღებს აღნიშნულ ადგილმდებარეობის საფუძველზე დარტყმის slide.გამოიყენეთ http: // და https: // გარე კავშირები.

en: Link the slide to:
ka: ბმული სლაიდ to:

en: Layers
ka: იურისტთა

en: Add Text Layer
ka: რჩეულებში ტექსტი Layer

en: Add Image Layer
ka: დამატება სურათი Layer

en: Social Button Layer
ka: სოციალური Button Layer

en: Add Hotspot Layer
ka: რჩეულებში Hotspot Layer

en: Layer title
ka: Layer სათაური

en: Delete layer
ka: წაშლა ფენის

en: Duplicate layer
ka: Duplicate ფენის

en: Text:
ka: ტექსტი:

en: Leave blank to keep the initial width and height.
ka: დატოვეთ ცარიელი შენარჩუნება საწყის სიგანე და სიმაღლე.

en: Break-word
ka: დაარღვიე სიტყვა

en: In addition you can drag and drop the layer to a desired position.
ka: გარდა ამისა, თქვენ შეგიძლიათ გადააადგილება ფენის სასურველი პოზიცია.

en: Fixed step (left, center, right)
ka: ფიქსირებული ნაბიჯი (მარცხენა, ცენტრი, მარჯვნივ)

en: Minimal size must be less than the actual size.
ka: მინიმალური ზომა უნდა იყოს ნაკლები ფაქტობრივი ზომა.

en: Hover Color:
ka: Hover ფერი:

en: Font family:
ka: ფონტის ოჯახი:

en: Google fonts
ka: Google შრიფტები

en: Font weight:
ka: ფონტის წონა:

en: Use http:// and https:// for external links.
ka: გამოიყენეთ http: // და https: // გარე კავშირები.

en: Link:
ka: ბმული:

en: Text alignment:
ka: ტექსტი განვიხილეთ:

en: Effect In:
ka: ეფექტი:

en: Start
ka: დაწყება

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: 0 for play infinte times
ka: 0 პიესა უსასრულო ჯერ

en: Iteration
ka: iteration

en: Background Color:
ka: ფონის ფერი:

en: Value must be between 0 to 100.
ka: მნიშვნელობა უნდა იყოს 0-დან 100.

en: Transparent:
ka: გამჭვირვალე:

en: Radius:
ka: რადიუსი:

en: Remove shortcode:
ka: ამოიღონ shortcode:

en: Period of posts to display:
ka: პერიოდი პოსტები:

en: Set the time for the posts, e.g. if set it to 24 hours it will display the posts added within the last 24 hours.
ka: უცნობია დრო ფორუმზე, მაგ თუ მითითებული, რომ 24 საათის განმავლობაში ეს იქნება ფორუმზე დასძინა, ბოლო 24 საათის განმავლობაში.

en: Number of posts:
ka: პუნქტების ფორუმზე:

en: Set the number of posts which will be displayed as slides. If set to 0 or left empty it will display all posts.
ka: უცნობია პოსტების რაოდენობა, რომელიც იქნება ნაჩვენები როგორც სლაიდები. თუ მითითებული 0 ან მარცხენა ცარიელი ეს იქნება ყველა წერილის.

en: Choose post type:
ka: არჩევა პოსტი ტიპი:

en: Select the type for the dynamic posts, e.g. standard or custom post types.
ka: აირჩიეთ ტიპის დინამიური შეტყობინება, მაგ სტანდარტული ან საბაჟო პოსტი ტიპის.

en: Author:
ka: ავტორი:

en: Select the author whose posts will be displayed within the slider.
ka: აირჩიეთ ავტორი, რომლის ფორუმზე იქნება ნაჩვენები ფარგლებში სლაიდერი.

en: Sort posts by:
ka: დალაგება წერილის მოძებნა:

en: Select the option which will be used as a sorting basis while displaying posts.
ka: აირჩიეთ ვარიანტი, რომელიც გამოყენებული იქნება, როგორც დახარისხება საფუძველზე ხოლო ჩვენებისას შეტყობინება.

en: Order posts by:
ka: მიწერე წერილის მოძებნა:

en: Set the ordering sequence for the posts- ascending or descending.
ka: უცნობია შეკვეთით თანმიმდევრობა ამისთვის posts- აღმავალი ან დაღმავალი.

en: The post content will not be displayed on back end. You will see a sample background, where you can add standard and dynamic-post layers, which will be displayed over the posts on front end.
ka: პოსტი შინაარსი არ იქნება ნაჩვენები უკან ბოლოს. თქვენ ნახავთ ნიმუში ფონზე, სადაც თქვენ შეგიძლიათ დაამატოთ სტანდარტული და დინამიური პოსტი ფენა, რომელიც იქნება ნაჩვენები მეტი პოსტი წინა ბოლომდე.

en: Link the slide to post:
ka: უკავშირებენ slide to პოსტი:

en: Enter absolute url of the image.
ka: შეიყვანეთ აბსოლუტური url იმიჯი.

en: Uninstall Post Slider by 10Web
ka: ninstall Post Slider by 10Web

en: support team
ka: მხარდაჭერა გუნდი.

en: Contact us
ka: დაგვიკავშირდით

en: Before uninstalling the plugin, please Contact our %s. We'll do our best to help you out with your issue. We value each and every user and value what's right for our users in everything we do.<br />
              However, if anyway you have made a decision to uninstall the plugin, please take a minute to %s and tell what you didn't like for our plugins further improvement and development. Thank you !!!
ka: მოდულის გამორთვამდე გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ %s. ჩვენ ყველაფერს გავაკეთებთ იმისათვის, რომ დაგეხმაროთ თქვენი საკითხით. ჩვენ ვაფასებთ თითოეულ მომხმარებელსა და ფასს, რაც სწორია ჩვენს მომხმარებელთათვის ყველაფერში.<br />თუმცა, თუ მაინც მოხდა გადაწყვეტილების წაშლის გადაწყვეტილება, გთხოვთ, წუთი წამოდე %s და გითხრათ, რა არ მოგწონთ ჩვენი მოდულების შემდგომი გაუმჯობესება და განვითარება. გმადლობთ !!!

en: Deactivating Post Slider by 10Web plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
ka: ვუშველი Post Slider by 10Web მოდული არ ამოიღონ ნებისმიერი მონაცემები, რომელიც შეიძლება შეიქმნა. მთლიანად ამოიღონ ამ მოდულის, თქვენ შეგიძლიათ წაშალოთ აქ.

en: WARNING:
ka: გაფრთხილება:

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
ka: მას შემდეგ, რაც წაშლა, ეს არ შეიძლება შეუქცევადია. თქვენ უნდა გამოიყენოთ მონაცემთა ბაზის სარეზერვო მოდული WordPress, რომლითაც ყველა მონაცემები.

en: The following Database Tables will be deleted:
ka: შემდეგი მონაცემთა ბაზის ცხრილები წაიშლება:

en: Database Tables
ka: მონაცემთა ბაზის ცხრილები

en: Do you really want to uninstall Post Slider by 10Web plugin?
ka: ნამდვილად გსურთ წაშალოთ შეტყობინება Slider WD მოდული?

en: You are About to Uninstall Post Slider by 10Web plugin from WordPress.This Action Is Not Reversible.
ka: თქვენ ხართ მომხმარებლის წაშალოთ შეტყობინება Slider WD მოდული WordPress.This აქცია არ არის შექცევადი.

en: The following Database Tables successfully deleted:
ka: შემდეგი მონაცემთა ბაზის ცხრილები წარმატებით წაიშალა:

en: Click Here
ka: დააწკაპუნეთ აქ

en: To Finish the Uninstallation and Post Slider by 10Web will be Deactivated Automatically.
ka: დასრულება Uninstallation და პოსტ Slider WD გაუქმდება ავტომატურად.

en: Posts
ka: პოსტები

en: Add to slider
ka: რჩეულებში სლაიდერი

en: You can include only published posts with featured image. If you want to include posts without featured image into the list, disable Featured image option in Settings->Global Options.
ka: თქვენ შეიძლება შეიცავდეს მხოლოდ გამოქვეყნდა პოსტი გამორჩეული იმიჯი. თუ გსურთ მოიცავს შეტყობინება გარეშე გამორჩეული იმიჯი სიაში, გაუქმდება Featured სურათი ვარიანტი პარამეტრები-> გლობალური პარამეტრები.

en: -all-
ka: -ყველა-

en: Title
ka: სტატუსი:

en: Type
ka: ტიპი

en: Date created
ka: შექმნის თარიღი

en: Date modified
ka: თარიღი შეცვლილია

en: Select a Slider
ka: აირჩიეთ Slider

en: - Select a Slider -
ka: - აირჩიეთ Slider -

en: Title:
ka: სათაური:

en: Select Slider
ka: აირჩიეთ Slider

en: Item Succesfully Saved.
ka: საქონელი წარმატებით შეინახება.

en: You can't delete default theme
ka: თქვენ არ შეგიძლიათ წაშალოთ ნაგულისხმები თემა

en: The item is successfully set as default.
ka: საქონელი წარმატებით უცნობია, როგორც ნაგულისხმები.

en: Options Succesfully Saved.
ka: პარამეტრები წარმატებით შეინახება.

en: Ordering Succesfully Saved.
ka: შეკვეთა წარმატებით შეინახება.

en: A term with the name provided already exists.
ka: ტერმინი სახელით გათვალისწინებული უკვე არსებობს.

en: Name field is required.
ka: სახელი სფეროში აუცილებელია.

en: The slug must be unique.
ka: Slug უნდა იყოს უნიკალური.

en: You must set watermark type.
ka: თქვენ უნდა მითითებული watermark ტიპის.

en: Settings Succesfully Reset.
ka: პარამეტრები წარმატებით აღდგენა.

en: Search
ka: ძებნა

en: Reset
ka: ხელახლა

en: item
ka: საქონელი

en: No %s found.
ka: არარის %s ი.

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
ka: არ არის სლაიდერი ავტორმა ან სლაიდერი წაშლილი იყო.

en: There are no posts in this slider.
ka: გსურთ რეპო ნებისმიერი sts წელს Thi s s ~ Ide r.

en: Pause
ka: პაუზა

en: Play
ka: თამაში

en: Get Pro
ka: მიიღეთ Pro

en: Items Succesfully Saved.
ka: საკითხი წარმატებით შეინახება.

en: Changes made in this table should be saved.
ka: ცვლილებები ამ მაგიდასთან უნდა იყოს შენახული.

en: Show order column
ka: შოუ რათა სვეტი

en: You must select an image file.
ka: თქვენ უნდა აირჩიოთ ფაილი.

en: You must select an audio file.
ka: თქვენ უნდა აირჩიოთ აუდიო ფაილი.

en: Add Social Button Layer
ka: რჩეულებში სოციალური ღილაკი Layer

en: Are you sure you want to delete this layer ?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ წაშალოთ ეს ფენა?

en: Sample text
ka: ტექსტის ნიმუში

en: Set the HTML attribute specified in the IMG tag.
ka: უცნობია HTML ატრიბუტი მითითებული IMG აქვს.

en: Scale:
ka: სასწორი:

en: Set width and height of the image.
ka: Set სიგანე და სიმაღლე იმიჯი.

en: Social button:
ka: სოციალური ღილაკს:

en: Effect in:
ka: ეფექტი:

en: Hotspot text position:
ka: Hotspot ტექსტი პოზიცია:

en: Hotspot Width:
ka: Hotspot სიგანე:

en: Hotspot Background Color:
ka: Hotspot ფონის ფერი:

en: Hotspot Border:
ka: Hotspot სასაზღვრო:

en: Hotspot Radius:
ka: Hotspot რადიუსი:

en: Break-word:
ka: დაარღვიე სიტყვა:

en: Do you want to duplicate selected items?
ka: გსურთ დუბლიკატი შერჩეული ნივთები?

en: Choose file.
ka: აირჩიეთ ფაილი.

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
ka: ბოდიში, თქვენ არ გაქვთ ატვირთეთ ამ ტიპის ფაილი.

en: The thumbnail size must be between 0 to 1.
ka: მინიატურების ზომა უნდა იყოს 0 1.

en: Do you want to delete slide?
ka: გსურთ წაშლა slide?

en: Remove shortcode:
ka: ამოიღონ shortcode:

en: Are you sure you want to reset the slider?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ აღადგინოთ სლაიდერი?

en: Touch Swipe Navigation
ka: Touch დარტყმა ნავიგაცია

en: Installing the Post Slider by 10Web
ka: დაყენების Post Slider by 10Web

en: Creating Posts Sliders
ka: შექმნა პოსტები Sliders

en: Creating Static Posts Slider
ka: სტატიკური პოსტები სლაიდერი

en: Creating Dynamic Posts Slider
ka: შექმნა დინამიური პოსტები სლაიდერი

en: Adding Layers to Sliders
ka: დამატება იურისტთა Sliders

en: Text Layer
ka: ტექსტური ფენის

en: Post Slider Settings
ka: Post Slider პარამეტრები

en: Global Settings
ka: გლობალური პარამეტრები

en: Timer Bar
ka: Timer ბარი

en: Inserting Post Slider
ka: ჩასმა Post Slider

en: This section allows you to %s.
ka: ეს სექცია საშუალებას გაძლევთ %s.

en: Read More in User Manual
ka: ვრცლად მომხმარებელი სახელმძღვანელო

en: Upgrade to paid version
ka: გადახვიდეთ გადახდილი ვერსია

en: Support Forum
ka: ფორუმი

en: Leave A Review?
ka: ~ Eavu ~ e Oh კლასში ~ ანუ ღ?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
ka: Weblog იმედი, ასე რო დახმარება Ye დ cored g არიან RDP Re ~ თსუ s% s! გამოსახეთ R cormorants უახლოეს ბატონი for ld ~ Ea Vin ზ cormorant s Oh კლასში ~ ანუ w ხმა და RDP Re ~ თსუ s. საკონტაქტო rg?

en: Sure! I'd love to!
ka: Attrition! არ მინდა ~ Ovu ~ ე და!

en: I've already left a review
ka: არსებობს 've Oh ლ იშვიათი dy tut ft Oh კლასში ~ ანუ w

en: Maybe Later
ka: ან y ბაზის § რომ r

en: Never show again
ka: Nevu ~ e r ლერწმის w Again
