post-slider-wd - en to nl translation catalogue (413 entries)

en: All
nl: Alle

en: Changes must be saved.
nl: Wijzigingen moeten worden opgeslagen.

en: You must select at least one item.
nl: U moet minstens één item te selecteren.

en: Items Succesfully Duplicated.
nl: Items Succesvol gedupliceerd.

en: Item Succesfully Deleted.
nl: Punt Succesvol Deleted.

en: Error. Please install plugin again.
nl: Fout. Installeer opnieuw plugin.

en: Items Succesfully Deleted.
nl: Succesvol Verwijderde items.

en: Item Succesfully Published.
nl: Punt Succesvol gepubliceerd.

en: Items Succesfully Published.
nl: Items Succesvol gepubliceerd.

en: Item Succesfully Unpublished.
nl: Punt Succesvol Onuitgegeven.

en: Items Succesfully Unpublished.
nl: Succesvol gepubliceerde artikelen.

en: Include scripts/styles only on necessary pages
nl: Onder andere scripts / stijlen alleen nodig pagina's

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Helps to decrease page load time. Might not function with some custom themes.
nl: Helpt bij het verminderen laadtijd. Is misschien niet met een aantal aangepaste thema's.

en: Add font-family:
nl: Voeg font-family:

en: Add to Google fonts
nl: Voeg toe aan Google fonts

en: Add font-family
nl: Voeg font-family

en: The added font family will appear in the drop-down list of fonts.
nl: De toegevoegde lettertype familie zal verschijnen in de keuzelijst van lettertypen.

en: Post Sliders
nl: Bericht Sliders

en: Publish
nl: Publiceren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Add new
nl: Voeg nieuwe

en: Name
nl: Naam

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Bulk Actions
nl: bulkacties

en: Apply
nl: Solliciteren

en: Slider
nl: Schuif

en: Shortcode
nl: Korte code

en: PHP function
nl: PHP functie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerk

en: Do you want to delete selected items?
nl: Wilt u de geselecteerde items wilt verwijderen?

en: Edit post slider
nl: Bericht bewerken slider

en: Create new post slider
nl: Nieuw bericht slider

en: Modification Date
nl: Wijzigingsdatum

en: Number of Comments
nl: Aantal Reacties

en: Post Title
nl: Bericht Titel

en: Menu Order
nl: Menu bestellen

en: Author
nl: Auteur

en: Random
nl: Toevallig

en: Select
nl: kiezen

en: Hour
nl: Uur

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Centrum

en: Right
nl: Rechts

en: None
nl: Niets

en: Solid
nl: Solide

en: Dotted
nl: Stippel

en: Dashed
nl: Binnen

en: Double
nl: Dubbele

en: Groove
nl: Groef

en: Ridge
nl: Nok

en: Inset
nl: Inzet

en: Outset
nl: Begin

en: Angle
nl: Hoek

en: Circle O
nl: Cirkel O

en: Circle
nl: Cirkel

en: Square O
nl: Vierkante O

en: Square
nl: Plein

en: Lighter
nl: Aansteker

en: Normal
nl: Normaal

en: Bold
nl: Stoutmoedig

en: Twitter
nl: Tjilpen

en: Fade
nl: Vervagen

en: Slice Horizontal
nl: Slice Horizontale

en: Fan
nl: Ventilator

en: Scale In
nl: Schaal

en: Parallel Slide Horizontal
nl: Parallelle Slide Horizontale

en: Parallel Slide Vertical
nl: Parallelle Slide Verticale

en: Slice 3D Horizontal
nl: Slice 3D Horizontale

en: Slice 3D Vertical
nl: Slice 3D Verticale

en: Slice 3D Horizontal Random
nl: Slice 3D Horizontale Random

en: Tiles
nl: Tegels

en: Block Scale Random
nl: Blok Schaal Random

en: Cube Horizontal
nl: Kubus Horizontale

en: Cube Vertical
nl: Kubus Verticale

en: Cube Random
nl: Kubus Random

en: Slice Vertical
nl: Slice Verticale

en: Slide Horizontal
nl: Schuif Horizontale

en: Slide Vertical
nl: Slide Verticale

en: Scale Out
nl: Uitvergroten

en: Block Scale
nl: Blok Schaal

en: Kaleidoscope
nl: Caleidoscoop

en: Blind Horizontal
nl: Blind Horizontale

en: Blind Vertical
nl: Blind Verticale

en: Bounce
nl: Stuiteren

en: Pulse
nl: Pols

en: Swing
nl: Schommel

en: Wobble
nl: Wiebelen

en: Hinge
nl: Scharnier

en: RollIn
nl: Rollin

en: Flip
nl: Tik

en: ZoomIn
nl: In zoomen

en: RollOut
nl: Uitrollen

en: ZoomOut
nl: Uitzoomen

en: Bottom
nl: Bodem

en: Some options are disabled in free version.
nl: Sommige opties zijn uitgeschakeld in gratis versie.

en: You can't edit the layer in free version.
nl: U kunt de laag in gratis versie niet bewerken.

en: This option is disabled in free version.
nl: Deze optie is uitgeschakeld in de gratis versie.

en: Slider Title:
nl: Slider Titel:

en: Slider title
nl: slider titel

en: Save as Copy
nl: Opslaan als Copy

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Bullets
nl: Kogels

en: Timer bar
nl: Tijdbalk

en: Reset settings
nl: Reset instellingen

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Maximum width and height for slider.
nl: Maximale breedte en hoogte voor slider.

en: Hide on small screens:
nl: Hide op kleine schermen:

en: Hide slider when resolution is smaller than
nl: Hide slider wanneer de resolutie kleiner is dan

en: Full width:
nl: Volle breedte:

en: Ratio
nl: Verhouding

en: The image will stretch to the page width, taking the height based on dimensions ratio.
nl: Het beeld zal zich uitstrekken naar de pagina breedte, het nemen van de hoogte op basis van afmetingen ratio.

en: Full width on small screens:
nl: Volle breedte op kleine schermen:

en: Full width slider when resolution is smaller than.
nl: slider volle breedte als de resolutie kleiner is dan.

en: Background fit:
nl: Achtergrond fit:

en: Cover
nl: Deksel

en: Fill
nl: Vullen

en: Contain
nl: Bevatten

en: Crop Image Position:
nl: Afbeelding bijsnijden Positie:

en: Static slides order direction:
nl: Statische dia's bestellen richting:

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Featured image
nl: Featured Image

en: Allow adding only posts containing featured image.
nl: Laat het toevoegen van alleen berichten gekenmerkt afbeelding bevatten.

en: Align:
nl: Lijn:

en: Set the alignment of the slider.
nl: Stel de uitlijning van de slider.

en: Some effects are disabled in free version.
nl: Sommige effecten zijn uitgeschakeld in gratis versie.

en: Effect duration:
nl: Effect duur:

en: Define the time for the effect.
nl: Definieer de tijd voor het effect.

en: The direction of the movement, as well as the layer moving pace depend on the z-index value.
nl: De richting van de beweging, en de bewegende laag tempo afhangen van de z-indexwaarde.

en: Autoplay:
nl: Automatisch afspelen:

en: Choose whether to autoplay the sliders or not.
nl: Kies of u de schuifregelaars autoplay of niet.

en: Two way slideshow:
nl: Twee manier slideshow:

en: Slideshow can go backwards if someone switch to a previous slide.
nl: Slideshow kan achteruit gaan als iemand over te schakelen naar een vorige dia.

en: Time Interval:
nl: Tijdsinterval:

en: sec.
nl: seconde

en: Set the time interval for the change of the sliders when autoplay is on.
nl: Stel het tijdsinterval voor de verandering van de schuifregelaars wanneer automatisch afspelen is ingeschakeld.

en: Stop on hover:
nl: Stop bij aanwijzen:

en: The option works when autoplay is on.
nl: De optie werkt wanneer automatisch afspelen is ingeschakeld.

en: Choose whether to have the slides change in a random manner or to keep the original sequence.
nl: Kies of u de dia's te wijzigen in een willekeurige wijze of om de oorspronkelijke volgorde te houden.

en: Start with slide:
nl: Begin met slide:

en: The slider will start with the specified slide. You can use the value 0 for random.
nl: De slider zal beginnen met de opgegeven glijbaan. U kunt de waarde 0 gebruiken voor willekeurig.

en: Music:
nl: Muziek:

en: Choose whether to have music/audio track playback with the slider or not.
nl: Kiezen of naar muziek / audio track afspelen met de schuifknop of niet.

en: Music url:
nl: Muziek url:

en: Only .aac,.m4a,.f4a,.mp3,.ogg,.oga formats are supported.
nl: Alleen .aac, zijn .m4a, .f4a, .mp3, .ogg, .oga formaten ondersteund.

en: Choose to have faster load for the first few images and process the rest meanwhile.
nl: Kies sneller laden voor de eerste paar afbeeldingen te hebben en verwerken van de rest ondertussen.

en: Background color:
nl: Achtergrond kleur:

en: Transparency value must be between 0 to 100.
nl: Transparantie waarde moet tussen 0 en 100.

en: Set the border width, type and the color.
nl: Stel de breedte van de rand, het type en de kleur.

en: Border radius:
nl: Grens straal:

en: Use CSS type values.
nl: Gebruik CSS soort waarden.

en: Set a margin for the slider.
nl: Stel een marge voor de schuifregelaar.

en: Use CSS type values (e.g. 10px 10px 5px #888888).
nl: Gebruik CSS soort waarden (bijv 10px 10px 5px # 888.888).

en: Right click protection:
nl: Klik met de rechtermuisknop bescherming:

en: Disable image right click possibility.
nl: Het uitschakelen rechts klikken mogelijkheid.

en: Layer out on next:
nl: Laag op de volgende:

en: Choose whether to have the layer effect out regardless of the timing between the hit to the next slider or skip the effect out and get to the next image.
nl: Kiezen of u de laag effect te komen, ongeacht de timing tussen de hit naar het volgende schuifregelaar of overslaan van het effect naar buiten en naar de volgende afbeelding.

en: Text layer character limit:
nl: Tekstlaag tekens:

en: This will limit the number of characters for post content displayed as a text layer.
nl: Dit zal het aantal tekens voor post-inhoud weergegeven als een tekstlaag te beperken.

en: Published:
nl: Gepubliceerd:

en: Choose whether to publish the mentioned slider or not.
nl: Kiezen of u de genoemde schuif publiceren of niet.

en: Carousel is disabled in free version.
nl: Carousel is uitgeschakeld in de gratis versie.

en: Carousel:
nl: Carrousel:

en: If you activate this feature the effects you had chosen in Global settings for your slider will not play.
nl: Als u deze functie activeert de effecten had u Algemene instellingen gekozen voor uw slider zal niet spelen.

en: Number of images for carousel:
nl: Aantal beelden voor de carrousel:

en: Carousel image ratio:
nl: Carrousel beeldverhouding:

en: The value must be between 0 and 1.
nl: De waarde moet liggen tussen 0 en 1.

en: Fixed width:
nl: Vaste breedte:

en: Background image angle:
nl: Achtergrond afbeelding hoek:

en: Background image grayscale:
nl: Achtergrond afbeelding grijstinten:

en: You can change the color scheme for background images to grayscale. Values must be between 0 to 100.
nl: U kunt het kleurenschema voor achtergrond afbeeldingen naar grijswaarden veranderen. Waarden moeten tussen 0 en 100.

en: Background image transparency:
nl: Achtergrond afbeelding transparantie:

en: You can set transparency level for background images. Values should be between 0 to 100.
nl: U kunt de transparantie niveau achtergrondafbeeldingen instellen. Waarden moet tussen 0 en 100.

en: Next / Previous buttons:
nl: Volgende / vorige knoppen:

en: Choose whether to display Previous and Next buttons or not.
nl: Kies of u vorige en volgende knoppen weer te geven of niet.

en: Mouse swipe navigation:
nl: Mouse swipe navigatie:

en: Touch swipe navigation:
nl: Raak swipe navigatie:

en: Mouse wheel navigation:
nl: Muiswiel navigatie:

en: Keyboard navigation:
nl: Toetsenbordnavigatie:

en: Show Navigation buttons:
nl: Toon navigatieknoppen:

en: On hover
nl: Op Hover

en: Always
nl: Altijd

en: Select between the option of always displaying the navigation buttons or only when hovered.
nl: Kies tussen de optie van altijd weergeven van de navigatieknoppen of alleen wanneer zweefde.

en: Image for Next / Previous buttons:
nl: Afbeelding voor volgende / vorige knoppen:

en: Default
nl: Standaard

en: Choose whether to use default navigation buttons or to upload custom ones.
nl: Kiezen of u standaard navigatieknoppen gebruiken of aangepaste degenen uploaden.

en: Next / Previous buttons style:
nl: Volgende / vorige knoppen stijl:

en: Choose the style of the button you prefer to have as navigation buttons.
nl: Kies de stijl van de knop die u liever te hebben als navigatieknoppen.

en: Upload buttons images:
nl: Upload knoppen beelden:

en: This functionality is disabled in free version.
nl: Deze functionaliteit is uitgeschakeld in de gratis versie.

en:  is not a directory.
nl: is geen directory.

en: Choose buttons:
nl: Kies knoppen:

en: Choose group
nl: Kies groep

en: Choose color
nl: Kies een kleur

en: Choose the type and color for navigation button images. The option is designed for limited preview (colors not included) purposes and can't be saved.
nl: Kies het type en de kleur voor navigatieknop beelden. De optie is ontworpen voor beperkte preview (kleuren niet inbegrepen) doeleinden en kan niet worden opgeslagen.

en: Next / Previous buttons size:
nl: Volgende / vorige knoppen grootte:

en: Set the size for the next / previous buttons.
nl: Stel de grootte voor de volgende / vorige knoppen.

en: Play / Pause button:
nl: Play-knop / Pauze:

en: Choose whether to display Play and Pause buttons or not.
nl: Kies of om te spelen geven en Pause toetsen of niet.

en: Image for Play / Pause buttons:
nl: Afbeelding voor Play / Pause knoppen:

en: Choose whether to use default play/pause buttons or to upload custom ones.
nl: Kiezen of u standaard play gebruiken / pauze knoppen of om aangepaste degenen uploaden.

en: Play / Pause buttons style:
nl: Play / Pause knoppen stijl:

en: Play / Pause button size:
nl: Play / Pause-knop maat:

en: Set the size for the play / pause buttons.
nl: Stel de grootte voor de play / pauze knop.

en: Buttons color:
nl: Kleur knopen:

en: Select a color for the navigation buttons.
nl: Kies een kleur voor de navigatieknoppen.

en: Hover color:
nl: Zweven kleur:

en: Select a hover color for the navigation buttons.
nl: Selecteer een hover kleur voor de navigatieknoppen.

en: Select the type, size and the color of border for the navigation buttons.
nl: Selecteer het type, de grootte en de kleur van de grens voor de navigatieknoppen.

en: Enable bullets:
nl: Enable kogels:

en: Choose whether to have navigation bullets or not.
nl: Kiezen of navigatie kogels hebt of niet.

en: Show bullets:
nl: Show kogels:

en: Select between the option of always displaying the bullets or only when hovered.
nl: Kies tussen de optie om altijd het weergeven van de kogels of alleen wanneer zweefde.

en: Show thumbnail on bullet hover:
nl: Toon miniatuur op bullet Hover:

en: Thumbnail Size:
nl: Duimnagel grootte:

en: Value must be between 0 to 1.
nl: Waarde moet tussen 0-1.

en: Position:
nl: Positie:

en: Select the position for the navigation bullets.
nl: Selecteer de positie voor de navigatie-kogels.

en: Image for bullets:
nl: Afbeelding voor kogels:

en: Text
nl: Tekst

en: Choose whether to use default or styled bullets.
nl: Kiezen of u standaard of gestyled kogels gebruiken.

en: Bullet style:
nl: Bullet stijl:

en: Choose the style for the bullets.
nl: Kies de stijl voor de kogels.

en: Chooes buttons:
nl: Chooes knoppen:

en: Choose the type and color for the bullets. The option is designed for limited preview (colors not included) purposes and can't be saved.
nl: Kies het type en kleur van de kogels. De optie is ontworpen voor beperkte preview (kleuren niet inbegrepen) doeleinden en kan niet worden opgeslagen.

en: Size:
nl: Grootte:

en: Define the size of the navigation bullets.
nl: Definieer de grootte van de navigatie kogels.

en: Color:
nl: Kleur:

en: Select the color for the navigation bullets.
nl: Selecteer de kleur voor de navigatie kogels.

en: Active color:
nl: Actieve kleur:

en: Select the color for the bullet, which is currently displaying a corresponding image.
nl: Selecteer de kleur van de kogel, die momenteel een overeenkomstige afbeelding wordt weergegeven.

en: Active Background color:
nl: Actieve Achtergrond kleur:

en: Select the background color for the bullet, which is currently displaying a corresponding image.
nl: Selecteer de achtergrondkleur voor de kogel, die een overeenkomstige beeld dat momenteel wordt weergegeven.

en: Select the background color for the bullet.
nl: Selecteer de achtergrondkleur voor de kogel.

en: Set the margin for the navigation bullets in pixels.
nl: Stel de marge voor de navigatie-kogels in pixels.

en: Filmstrip is disabled in free version.
nl: Filmstrip is uitgeschakeld in de gratis versie.

en: Choose whether to have thumbnails of the slides displayed as a filmstrip or not.
nl: Kies of u miniaturen van de dia\'s weergegeven als een filmstrip of niet.

en: Set the position of the filmstrip.
nl: Stel de positie van de filmstrip.

en: Thumbnail dimensions:
nl: Miniatuur Afmetingen:

en: Define the maximum width and heigth of the filmstrip thumbnails.
nl: Definieer de maximale breedte en hoogte van de filmstrip miniaturen.

en: Select the background color for the filmstrip.
nl: Selecteer de achtergrondkleur voor de filmstrip.

en: Set the separator for the thumbnails.
nl: Stel de afscheider voor de miniaturen.

en: Active border:
nl: Actief border:

en: The thumbnail for the currently displayed image will have a border. You can set its size, type and color.
nl: De miniatuur van de momenteel weergegeven beeld zal een grens te hebben. U kunt de grootte, type en kleur in te stellen.

en: Deactive transparency:
nl: Deactive transparantie:

en: You can set a transparency level for the inactive filmstrip items which must be between 0 to 100..
nl: U kunt de transparantie niveau voor de inactieve filmstrip items die moet tussen 0 en 100 ingesteld ..

en: Enable timer bar:
nl: Inschakelen timer bar:

en: You can add a bar displaying the timing left to switching to the next slide on autoplay.
nl: U kunt een bar weergeven van de timing links om te schakelen naar de volgende dia op autoplay toevoegen.

en: Line Bottom
nl: Bottom Line

en: Circle top left
nl: Cirkel linksboven

en: Circle top right
nl: Cirkel rechtsboven

en: Circle bottom left
nl: Cirkel linksonder

en: Circle bottom right
nl: Cirkel rechtsonder

en: Choose the type of the timer bar to be used within the slider.
nl: Kies het type van de timer bar binnen de schuifknop te gebruiken.

en: Define the height of the timer bar.
nl: Bepaal de hoogte van de tijdbalk.

en: Add custom CSS to apply custom changes to the slider.
nl: Voeg aangepaste CSS om aangepaste wijzigingen in de schuif te passen.

en: Post slider type:
nl: Post type slider:

en: Static posts slides
nl: Statische berichten slides

en: Dynamic posts slides
nl: Dynamische berichten slides

en: Drag to re-order
nl: Slepen om opnieuw bestellen

en: Edit Slide
nl: Slide bewerken

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: Edit Post
nl: Wijzig bericht

en: Remove Slide
nl: Verwijder Slide

en: Delete slide
nl: Dia verwijderen

en: Add Posts
nl: Voeg Berichten

en: Edit Slides
nl: bewerk Slides

en: Add/Edit Post
nl: Toevoegen / bewerken Bericht

en: Add Post
nl: Voeg bericht

en: You can set a redirection link, so that the user will get to the mentioned location upon hitting the slide. Use http:// and https:// for external links.
nl: U kunt een omleiding verbinding te stellen, zodat de gebruiker bij het raken van de dia naar de genoemde locatie zal krijgen.Gebruik http: // en https: // voor externe links.

en: Link the slide to:
nl: Koppelen de dia:

en: Open in a new window
nl: Opent in een nieuw venster

en: Layers
nl: lagen

en: Add Text Layer
nl: Voeg Tekst Layer

en: Add Image Layer
nl: Afbeelding toevoegen Layer

en: Social Button Layer
nl: Sociale Button Layer

en: Add Hotspot Layer
nl: Voeg hotspot Layer

en: Layer title
nl: Layer titel

en: Text:
nl: Tekst:

en: Leave blank to keep the initial width and height.
nl: Laat leeg om de oorspronkelijke breedte en hoogte te houden.

en: Break-word
nl: Break-woord

en: In addition you can drag and drop the layer to a desired position.
nl: Daarnaast kunt u slepen en neerzetten van de laag naar een gewenste positie.

en: Fixed step (left, center, right)
nl: Vaste stap (links, midden, rechts)

en: Minimal size must be less than the actual size.
nl: Minimale grootte moet kleiner zijn dan de werkelijke grootte.

en: Hover Color:
nl: Hover Kleur:

en: Font family:
nl: Lettertype familie:

en: Font weight:
nl: Lettertype gewicht:

en: Use http:// and https:// for external links.
nl: Gebruik http: // en https: // voor externe links.

en: Text alignment:
nl: Tekstuitlijning:

en: Start
nl: Begin

en: Duration
nl: Duur

en: 0 for play infinte times
nl: 0 voor het spel oneindige tijden

en: Iteration
nl: herhaling

en: Background Color:
nl: Achtergrond kleur:

en: Value must be between 0 to 100.
nl: Waarde moet tussen 0 en 100.

en: Transparent:
nl: Transparant:

en: Remove shortcode:
nl: Verwijder shortcode:

en: Period of posts to display:
nl: Periode van berichten worden weergegeven:

en: Set the time for the posts, e.g. if set it to 24 hours it will display the posts added within the last 24 hours.
nl: Stel de tijd voor de posten, bijvoorbeeld als zet deze op 24 uur zal het berichten toegevoegd in de laatste 24 uur weer te geven.

en: Number of posts:
nl: Aantal berichten:

en: Set the number of posts which will be displayed as slides. If set to 0 or left empty it will display all posts.
nl: Stel het aantal berichten dat zal worden weergegeven als dia's. Indien ingesteld op 0 of leeg gelaten zal alle berichten weer te geven.

en: Choose post type:
nl: Kies post type:

en: Select the type for the dynamic posts, e.g. standard or custom post types.
nl: Selecteer het type voor de dynamische berichten, bijv. standaard of aangepaste bericht typen.

en: Author:
nl: Auteur:

en: Select the author whose posts will be displayed within the slider.
nl: Selecteer de auteur wiens posten binnen de schuifbalk weergegeven worden.

en: Sort posts by:
nl: Sorteer berichten op:

en: Select the option which will be used as a sorting basis while displaying posts.
nl: Selecteer de optie die wordt gebruikt als basis met de sortering postweergave.

en: Order posts by:
nl: Bestellen posts van:

en: Set the ordering sequence for the posts- ascending or descending.
nl: Stel de bestelprocedure volgorde voor de posts- opgaande of neergaande.

en: Post taxonomies:
nl: Bericht taxonomieën:

en: Slide
nl: glijbaan

en: The post content will not be displayed on back end. You will see a sample background, where you can add standard and dynamic-post layers, which will be displayed over the posts on front end.
nl: De post inhoud zal niet op de back-end worden weergegeven. U zult een monster achtergrond, waar u standaard en dynamische post lagen, die over de berichten op het front-end wordt weergegeven kunt toevoegen zien.

en: Link the slide to post:
nl: Koppel de dia naar post:

en: Enter absolute url of the image.
nl: Voer absolute URL van het beeld.

en: Uninstall Post Slider by 10Web
nl: Uninstall bericht Slider WD

en: Contact us
nl: Neem contact met ons op

en: Before uninstalling the plugin, please Contact our %s. We'll do our best to help you out with your issue. We value each and every user and value what's right for our users in everything we do.<br />
              However, if anyway you have made a decision to uninstall the plugin, please take a minute to %s and tell what you didn't like for our plugins further improvement and development. Thank you !!!
nl: Voordat u de plugin verwijdert, kunt u contact opnemen met onze %s.We zullen ons best doen om u te helpen met uw probleem. Wij waarderen elke gebruiker en waarderen wat voor onze gebruikers geschikt is voor alles wat we doen.<br />Echter, als u een besluit hebt genomen om de plugin te verwijderen, neem dan even een minuutje in %s En vertel wat je niet leuk vond voor onze plugins verdere verbetering en ontwikkeling. Dank je !!!

en: Deactivating Post Slider by 10Web plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
nl: Deactiveren Bericht Slider WD plugin bevat geen gegevens die mogelijk zijn gemaakt verwijderen. Om deze plugin volledig te verwijderen, kunt u deze hier verwijderen.

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
nl: Eenmaal verwijderd, kan dit niet ongedaan worden gemaakt. Je moet een Database Backup plugin van WordPress gebruiken om eerst een back-up van alle gegevens.

en: The following Database Tables will be deleted:
nl: De volgende database tabellen zullen worden verwijderd:

en: Do you really want to uninstall Post Slider by 10Web plugin?
nl: Wil je echt wilt bericht Slider WD plugin installeren?

en: UNINSTALL
nl: VERWIJDEREN

en: You are About to Uninstall Post Slider by 10Web plugin from WordPress.This Action Is Not Reversible.
nl: Je gaat bericht Slider WD plugin verwijderen van WordPress.This actie is niet omkeerbaar.

en: The following Database Tables successfully deleted:
nl: De volgende database tabellen succesvol verwijderd:

en: Click Here
nl: Klik hier

en: To Finish the Uninstallation and Post Slider by 10Web will be Deactivated Automatically.
nl: Om de Uninstallation Finish en Post Slider by 10Web wordt automatisch gedeactiveerd.

en: Posts
nl: Berichten

en: Add to slider
nl: Voeg toe aan slider

en: You can include only published posts with featured image. If you want to include posts without featured image into the list, disable Featured image option in Settings->Global Options.
nl: U kunt onder meer enige gepubliceerde berichten gekenmerkte beeld. Wilt u berichten gekenmerkte afbeelding in de lijst zonder omvatten, storing Featured Image optie in instellingen-> Global Options.

en: Taxonomies
nl: taxonomieën

en: -all-
nl: -alles-

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Beeld

en: Date created
nl: Datum gecreëerd

en: Date modified
nl: Gewijzigde datum

en: Select a Slider
nl: Selecteer een Slider

en: - Select a Slider -
nl: - Selecteer een Slider -

en: Title:
nl: Titel:

en: Select Slider
nl: Selecteer Slider

en: Item Succesfully Saved.
nl: Punt Succesvol opgeslagen.

en: You can't delete default theme
nl: U kunt standaard thema niet verwijderen

en: The item is successfully set as default.
nl: Het item is succesvol ingesteld als standaard.

en: Options Succesfully Saved.
nl: Opties Succesvol opgeslagen.

en: Ordering Succesfully Saved.
nl: Bestellen Succesvol opgeslagen.

en: A term with the name provided already exists.
nl: Een term met de naam reeds bestaat.

en: Name field is required.
nl: Naam veld is verplicht.

en: The slug must be unique.
nl: De slak moet uniek zijn.

en: You must set watermark type.
nl: U moet watermerk soort instellen.

en: Settings Succesfully Reset.
nl: Instellingen Succesvol Reset.

en: Search
nl: Zoeken

en: No %s found.
nl: Nee %s gevonden.

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
nl: Er is geen schuifregelaar geselecteerd of de schuif is verwijderd.

en: There are no posts in this slider.
nl: Er zijn geen berichten in deze slider.

en: Pause
nl: Pauze

en: Play
nl: Spelen

en: Get Pro
nl: Wordt professional

en: Items Succesfully Saved.
nl: Items Succesvol Opgeslagen.

en: Changes made in this table should be saved.
nl: Wijzigingen in deze tabel moet worden opgeslagen.

en: Show order column
nl: Toon ordekolom

en: You must select an image file.
nl: U moet een image-bestand te selecteren.

en: You must select an audio file.
nl: U moet een audiobestand te selecteren.

en: Add Social Button Layer
nl: Voeg Sociale Knop Layer

en: Are you sure you want to delete this layer ?
nl: Bent u zeker dat u deze laag verwijderen?

en: Sample text
nl: Voorbeeldtekst

en: Set the HTML attribute specified in the IMG tag.
nl: Stel het HTML-attribuut is opgegeven in de IMG tag.

en: Scale:
nl: Schaal:

en: Set width and height of the image.
nl: Set breedte en hoogte van het beeld.

en: Social button:
nl: Sociale knop:

en: Effect out:
nl: Effect uit:

en: Hotspot text position:
nl: Hotspot tekstpositie:

en: Hotspot Width:
nl: Hotspot Breedte:

en: Hotspot Background Color:
nl: Hotspot Achtergrond Kleur:

en: Break-word:
nl: Break-woord:

en: Do you want to duplicate selected items?
nl: Wilt u de geselecteerde items te dupliceren?

en: Choose file.
nl: Kies bestand.

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
nl: Sorry, u bent niet toegestaan om dit type bestand te uploaden.

en: The thumbnail size must be between 0 to 1.
nl: De thumbnail formaat moet tussen 0-1.

en: Do you want to delete slide?
nl: Wilt u dia te verwijderen?

en: Remove shortcode:
nl: Verwijder shortcode:

en: Are you sure you want to reset the slider?
nl: Bent u zeker dat u de schuifregelaar opnieuw in te stellen?

en: Touch Swipe Navigation
nl: Raak Swipe Navigation

en: Installing the Post Slider by 10Web
nl: Het installeren van de Post Slider by 10Web

en: Creating Posts Sliders
nl: Het creëren van berichten Sliders

en: Creating Static Posts Slider
nl: Het creëren van Statische Berichten Slider

en: Creating Dynamic Posts Slider
nl: Dynamische berichten Slider

en: Adding Layers to Sliders
nl: Het toevoegen van Lagen om Sliders

en: Text Layer
nl: tekst Layer

en: Image Layer
nl: afbeelding Layer

en: Post Slider Settings
nl: Bericht Slider Instellingen

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Timer Bar
nl: timer Bar

en: Inserting Post Slider
nl: Invoegen Bericht Slider

en: This section allows you to %s.
nl: In dit gedeelte kunt u %s.

en: Read More in User Manual
nl: Lees meer in de gebruikershandleiding

en: Upgrade to paid version
nl: Upgraden naar betaalde versie

en: Support Forum
nl: Helpforum

en: Leave A Review?
nl: Laat een review?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
nl: We hopen dat je hebt genoten van het gebruik van WordPress% s! Zou u overwegen het verlaten van ons een review op WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
nl: Tuurlijk! Ik zou graag!

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een recensie

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Never show again
nl: Meer tonen nooit
