wdps - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
ar: لا توجد المعرض المحددة أو تم حذف المعرض

en: There are no posts in this slider.
ar: لا توجد مشاركات في هذا المنزلق.

en: Pause
ar: وقفة

en: Play
ar: لعب

en: Leave A Review?
ar: ترك التعليق؟

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
ar: نأمل كنت تتمتع باستخدام وورد %s! هل تفكر ترك لنا الاستعراض على WordPress.org؟

en: Sure! I'd love to!
ar: بالتأكيد! أحب أن!

en: I've already left a review
ar: لقد غادر بالفعل مراجعة

en: Maybe Later
ar: ربما في وقت لاحق

en: Never show again
ar: لا تظهر مرة أخرى

en: Hey! How's It Going?
ar: مرحبا! كيف احوالك؟

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
ar: شكرا لك على استخدام وورد %s! نأمل أن كنت قد وجدت كل ما تحتاجه، ولكن إذا كان لديك أي أسئلة:

en: Check out User Guide
ar: تحقق من دليل المستخدم

en: Get Some Help
ar: الحصول على بعض المساعدة
