wdps - en to be_BY translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
be_BY: Там няма паведамленьняў у гэтым слайдера.

en: Share on Facebook
be_BY: Адправіць на Facebook

en: Share on Twitter
be_BY: Адправіць на Twitter

en: Share on Google+
be_BY: Адправіць у Google+

en: Share on Pinterest
be_BY: Выкласці на Pinterest

en: Share on Tumblr
be_BY: Выкласці на Tumblr

en: Pause
be_BY: Паўза

en: Play
be_BY: Гуляць
