wdps - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: There are no posts in this slider.
cs: Nejsou žádné příspěvky v tomto jezdce.

en: Share on Facebook
cs: Sdílejte na Facebooku

en: Share on Twitter
cs: Sdílet na Twitteru

en: Share on Google+
cs: Sdílet na Google+

en: Pause
cs: Pauza

en: Play
cs: Přehrát
