wdps - en to el translation catalogue (14 entries)

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
el: Δεν υπάρχει επιλεγμένη γκαλερί ή η γκαλερί έχει διαγραφεί

en: There are no posts in this slider.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα σε αυτό το ρυθμιστικό.

en: Pause
el: Παύση

en: Play
el: Παίξτε

en: Leave A Review?
el: Αφήστε μία κριτική;

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
el: Ελπίζουμε ότι έχετε απολαύσει χρησιμοποιώντας WordPress %s! Θα εξετάσει αφήνοντας μας μια κριτική για WordPress.org;

en: Sure! I'd love to!
el: Σίγουρος! Θα ήθελα πολύ να!

en: I've already left a review
el: Έχω ήδη εγκαταλείψει μια κριτική

en: Maybe Later
el: Ίσως αργότερα

en: Never show again
el: Να μην εμφανιστεί ξανά

en: Hey! How's It Going?
el: Γεια σου! Πώς πάει?

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
el: Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το WordPress %s! Ελπίζουμε ότι έχετε βρει όλα όσα χρειάζεστε, αλλά εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις:

en: Check out User Guide
el: Αναχώρηση Οδηγός χρήσης

en: Get Some Help
el: Πάρτε κάποια βοήθεια
