wdps - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
fa: هیچ پست در این کشویی وجود دارد.

en: Share on Facebook
fa: در فیس بوک به اشتراک بگذارید

en: Share on Twitter
fa: در توییتر به اشتراک بگذارید

en: Share on Google+
fa: در + Google به اشتراک بگذارید

en: Share on Pinterest
fa: اشتراک در Pinterest

en: Share on Tumblr
fa: به اشتراک گذاشتن در وبلاگ Tumblr

en: Pause
fa: مکث

en: Play
fa: بازی
