wdps - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
fi: Ei ole viestejäsi tässä liukusäädintä.

en: Share on Facebook
fi: Jaa Facebookissa

en: Share on Twitter
fi: Jaa Twitterissä

en: Share on Google+
fi: Jaa Google+-palvelussa

en: Share on Pinterest
fi: Jaa Pinterest

en: Share on Tumblr
fi: Jaa Tumblr

en: Pause
fi: Tauko

en: Play
fi: Pelata
