wdps - en to fr_FR translation catalogue (12 entries)

en: Name
fr_FR: Nom

en: Search
fr_FR: Recherche

en: Reset
fr_FR: Réinitialiser

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
fr_FR: Il n'ya pas de galerie sélectionné ou la galerie a été supprimé.

en: There are no posts in this slider.
fr_FR: Il n'y a pas de messages dans ce curseur.

en: Play
fr_FR: Lecture

en: Leave A Review?
fr_FR: Laisser un commentaire?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
fr_FR: Nous espérons que vous avez apprécié utilisant WordPress %s! Envisageriez-vous en nous laissant un commentaire sur WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
fr_FR: Bien sur! J'adorerais!

en: I've already left a review
fr_FR: Je l'ai déjà laissé un avis

en: Maybe Later
fr_FR: Peut-être plus tard

en: Never show again
fr_FR: Ne jamais montrer à nouveau
