wdps - en to hi_IN translation catalogue (13 entries)

en: Name
hi_IN: नाम

en: Search
hi_IN: खोज

en: Reset
hi_IN: रीसेट

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
hi_IN: वहाँ चयनित नहीं गैलरी है या गैलरी हटा दिया गया था

en: There are no posts in this slider.
hi_IN: इस स्लाइडर में कोई पोस्ट कर रहे हैं।

en: Pause
hi_IN: रोकें

en: Play
hi_IN: चलायें

en: Leave A Review?
hi_IN: समीक्षा लिखें?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
hi_IN: हम आप वर्डप्रेस का उपयोग का आनंद लिया है आशा %s! आप हमें WordPress.org पर एक समीक्षा छोड़ने पर विचार करेंगे?

en: Sure! I'd love to!
hi_IN: ज़रूर! मुझे खुशी होगी!

en: I've already left a review
hi_IN: मैं पहले से ही एक समीक्षा छोड़ दिया है

en: Maybe Later
hi_IN: शायद बाद में

en: Never show again
hi_IN: फिर कभी दिखाई मत देना
