wdps - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
bs: Nema postova u ovom klizač.

en: Share on Facebook
bs: Podijeli na Facebooku.

en: Share on Twitter
bs:  Podijeli na Twitteru.

en: Share on Google+
bs: Podijelite Google+

en: Share on Pinterest
bs: Podijeli na Pinterest

en: Share on Tumblr
bs: Podijeli na Tumblr

en: Pause
bs: Pauza

en: Play
bs: Igrajte
