wdps - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Share on Facebook
hu: Ossza meg a Facebook-on

en: Share on Twitter
hu: Ossza meg a Twitter

en: Share on Google+
hu: Ossza Google+

en: Share on Pinterest
hu: Megosztás on Pinterest

en: Share on Tumblr
hu: Megosztás a Tumblr

en: Pause
hu: Szünet

en: Play
hu: Lejátszás
