wdps - en to hy_AM translation catalogue (14 entries)

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
hy_AM: Ընտրված  slider  չկա  կամ այն ջնջված է :

en: There are no posts in this slider.
hy_AM: Փոստեր չկան այս սլայդերում:

en: Pause
hy_AM: Դադար

en: Play
hy_AM: Սկսել

en: Leave A Review?
hy_AM: Կազմակերպության.

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
hy_AM: Հուսով ենք, որ դուք վայելում օգտագործելով WordPress %s! Ցանկանում եք համարում թողնելով մեզ մի վերանայման վերաբերյալ WordPress.org.

en: Sure! I'd love to!
hy_AM: Կներես! Ես սիրում եմ!

en: I've already left a review
hy_AM: Ես արդեն հեռացել է վերանայման

en: Maybe Later
hy_AM: Միգուցե ավելի ուշ

en: Never show again
hy_AM: Երբեք ցույց են տալիս, կրկին

en: Hey! How's It Going?
hy_AM: Hey! Ինչպես է այն պատրաստվում.

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
hy_AM: Շնորհակալություն օգտագործելով WordPress %s! Հուսով ենք, որ դուք գտել այն ամենը, ինչ Ձեզ անհրաժեշտ է, բայց, եթե դուք ունեք որեւէ հարց:

en: Check out User Guide
hy_AM: Ստուգել ուղեցույց

en: Get Some Help
hy_AM: Ստանալ որոշ Օգնություն
