wdps - en to it_IT translation catalogue (12 entries)

en: Name
it_IT: Nome

en: Search
it_IT: Ricerca

en: Reset
it_IT: Ripristina

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
it_IT: Non vi è alcuna galleria selezionata o la galleria è stata eliminata.

en: There are no posts in this slider.
it_IT: Non ci sono messaggi in questo dispositivo di scorrimento.

en: Pause
it_IT: Pausa

en: Leave A Review?
it_IT: Lascia un recensione?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
it_IT: Speriamo che vi sia piaciuta utilizzando WordPress %s! Vuoi prendere in considerazione lasciandoci una recensione su WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
it_IT: Certo! Mi piacerebbe!

en: I've already left a review
it_IT: Ho già lasciato una recensione

en: Maybe Later
it_IT: Forse più tardi

en: Never show again
it_IT: Non mostrare più
