wdps - en to ka_GE translation catalogue (14 entries)

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
ka_GE: არ არსებობს შერჩეულ გალერეაში ან გალერეაში წაშლილი იყო

en: There are no posts  in this slider.
ka_GE: პოსტები არ არის ამ სლაიდერი.

en: Pause
ka_GE: პაუზა

en: Play
ka_GE: ითამაშოს

en: Leave A Review?
ka_GE: დატოვე მიმოხილვა?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
ka_GE: ჩვენ იმედი გვაქვს, რომ თქვენ სარგებლობდა გამოყენებით WordPress %s! ფიქრობთ, რომ ტოვებს us მიმოხილვა WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
ka_GE: რა თქმა უნდა! გამეხარდებოდა, რომ!

en: I've already left a review
ka_GE: მე უკვე დატოვა მიმოხილვა

en: Maybe Later
ka_GE: იქნებ მოგვიანებით

en: Never show again
ka_GE: არასოდეს აჩვენებს ერთხელ

en: Hey! How's It Going?
ka_GE: Hey! როგორ მიდის საქმე?

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
ka_GE: მადლობა გამოყენებით WordPress %s! ჩვენ ვიმედოვნებთ, რომ თქვენ ი ყველაფერი თქვენ უნდა, მაგრამ თუ თქვენ გაქვთ რაიმე შეკითხვები:

en: Check out User Guide
ka_GE: შეამოწმეთ მომხმარებლის სახელმძღვანელო

en: Get Some Help
ka_GE: მივიღოთ დახმარება
