wdps - en to lt_LT translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
lt_LT: Nav posts šajā slīdni.

en: Share on Facebook
lt_LT:  Share on Facebook.

en: Share on Twitter
lt_LT: Dalytis Twitter.

en: Share on Google+
lt_LT: Dalytis "Google+".

en: Share on Pinterest
lt_LT: Dalintis apie Pinterest

en: Share on Tumblr
lt_LT: Dalintis apie Tumblr

en: Pause
lt_LT: Pauzė

en: Play
lt_LT: Žaisti
