wdps - en to lv_LV translation catalogue (6 entries)

en: There are no posts in this slider.
lv_LV: Nav posts šajā slīdni.

en: Share on Facebook
lv_LV: Dalīties ar Facebook

en: Share on Twitter
lv_LV: Dalīties ar Twitter

en: Share on Google+
lv_LV: Daļa Google+.

en: Pause
lv_LV: Pauze

en: Play
lv_LV: Spēlēt
