wdps - en to mk_MK translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
mk_MK: Не постојат мислења во овој лизгач.

en: Share on Facebook
mk_MK: Сподели на Facebook

en: Share on Twitter
mk_MK: Сподели на Twitter

en: Share on Google+
mk_MK: Сподели на  Google+

en: Share on Pinterest
mk_MK: Сподели във Pinterest

en: Share on Tumblr
mk_MK: Сподели на Tumblr

en: Pause
mk_MK: Пауза

en: Play
mk_MK: Играат
