wdps - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
ms: Tiada kiriman dalam gelangsar ini.

en: Share on Facebook
ms: Kongsi di Facebook.

en: Share on Twitter
ms: Kongsi di Twitter.

en: Share on Google+
ms: Berkongsi di Google +.

en: Share on Pinterest
ms: Berbagi di Pinterest

en: Share on Tumblr
ms: Berbagi di Tumblr

en: Pause
ms: Berhenti seketika

en: Play
ms: Bermain
