wdps - en to nn_NO translation catalogue (6 entries)

en: There are no posts in this slider.
nn_NO: Det er ingen innlegg i denne glidebryteren.

en: Share on Facebook
nn_NO: Del på Facebook

en: Share on Twitter
nn_NO: Del på Twitter

en: Share on Google+
nn_NO: Del på Google+

en: Share on Pinterest
nn_NO: Del på Pinterest

en: Share on Tumblr
nn_NO: Del på Tumblr
