wdps - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Name
nl: Noemen

en: Search
nl: Søg

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
nl: Er is geen galerij geselecteerd of de galerie is verwijderd.

en: There are no posts in this slider.
nl: Er zijn geen berichten in deze slider.

en: Pause
nl: Pauze

en: Play
nl: Spelen

en: Leave A Review?
nl: Laat een review?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
nl: We hopen dat je hebt genoten van het gebruik van WordPress %s! Zou u overwegen het verlaten van ons een review op WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
nl: Tuurlijk! Ik zou graag!

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een recensie

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Never show again
nl: Meer tonen nooit
