wdps - en to pl_PL translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
pl_PL: Nie ma żadnych postów na tym suwaku.

en: Share on Facebook
pl_PL: Podziel się na Facebooku.

en: Share on Twitter
pl_PL: Podziel się na Twitterze.

en: Share on Google+
pl_PL: Udostępnij na Google+.

en: Share on Pinterest
pl_PL: Udostępnij na Pinterest

en: Share on Tumblr
pl_PL: Podziel się na Tumblr

en: Pause
pl_PL: Pauza

en: Play
pl_PL: Grać
