wdps - en to ro_RO translation catalogue (6 entries)

en: There are no posts in this slider.
ro_RO: Nu sunt posturi în acest slider.

en: Share on Facebook
ro_RO: Partaja pe Facebook.

en: Share on Twitter
ro_RO: Trimite pe Twitter.

en: Share on Google+
ro_RO: Partaja pe Google+.

en: Pause
ro_RO: Pauză

en: Play
ro_RO: Juca
