wdps - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Name
ru: Имя

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сброс

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
ru: Слайдер не выбрана или была удалена.

en: There are no posts in this slider.
ru: Там нет запици в этом слайдера.

en: Pause
ru: Пауза

en: Play
ru: Начать

en: Leave A Review?
ru: Оставить отзыв?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
ru: Мы надеемся, что вам понравилось, используя WordPress %s! Считаете ли вы, оставив нам свой отзыв о WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
ru: Конечно! Я бы хотел!

en: I've already left a review
ru: Я уже оставил отзыв

en: Maybe Later
ru: Может быть позже

en: Never show again
ru: Никогда снова показать
