wdps - en to sk_SK translation catalogue (5 entries)

en: There are no posts in this slider.
sk_SK: Nie sú žiadne príspevky v tomto jazdca.

en: Share on Facebook
sk_SK: Zdieľajte na Facebooku

en: Share on Twitter
sk_SK: Zdieľať na Twitteri

en: Share on Google+
sk_SK: Zdieľať na Google+

en: Pause
sk_SK: Pauza
