wdps - en to sq_AL translation catalogue (6 entries)

en: There are no posts in this slider.
sq_AL: Nuk ka postime në këtë slider.

en: Share on Facebook
sq_AL: Share në Facebook.

en: Share on Twitter
sq_AL: Share në Twitter.

en: Share on Google+
sq_AL: Share në Google +.

en: Pause
sq_AL: Ndalo

en: Play
sq_AL: Luajnë
