wdps - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
sr: Нема порука у овом клизача.

en: Share on Facebook
sr: Подели на Фацебоок-у.

en: Share on Twitter
sr: Схаре он Твиттер

en: Share on Google+
sr: Подели на Гоогле+

en: Share on Pinterest
sr: Схаре он Pinterest

en: Share on Tumblr
sr: Схаре он Tumblr

en: Pause
sr: Пауза

en: Play
sr: Плаи
