wdps - en to sv_SE translation catalogue (25 entries)

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
sv_SE: Du har inte valt något bildspel eller så har bildspelet raderats.

en: There are no posts in this slider.
sv_SE: Det finns inga inlägg i det här bildspelet.

en: Share on Facebook
sv_SE: Dela med dig på Facebook.

en: Share on Twitter
sv_SE: Dela på Twitter.

en: Share on Google+
sv_SE: Dela med dig på Google+.

en: Share on Pinterest
sv_SE: Dela på Pinterest

en: Share on Tumblr
sv_SE: Dela på Tumblr

en: Pause
sv_SE: Paus

en: Play
sv_SE: Spela

en: Leave A Review?
sv_SE: Lämna en recension?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
sv_SE: Vi hoppas att du har haft hjälp av Wordpress %s! Kan du tänka dig att lämna oss en recension på WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
sv_SE: Absolut, det vill jag gärna!

en: I've already left a review
sv_SE: Jag har redan lämnat en recension

en: Maybe Later
sv_SE: Kanske senare

en: Never show again
sv_SE: Visa inte igen

en: Hey! How's It Going?
sv_SE: Hallå, hur är läget?

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
sv_SE: Tack för att du använder Wordpress %s! Vi hoppas att du har hittat allt du behöver, men om du har några frågor:

en: Check out User Guide
sv_SE: Titta i användarhandboken

en: Get Some Help
sv_SE: Få lite hjälp

en: Post Slider by 10Web is a responsive plugin, which allows adding sliders to your posts/pages and to custom location.
sv_SE: Post Slider by 10Web är en responsiv plugin, som gör det möjligt att lägga till bilder till dina inlägg / sidor och på angiven plats.

en: Updates
sv_SE: Uppdateringar

en: You can download the latest version of your plugins from your %s account.
                After deactivate and delete the current version.
                Install the downloaded latest version of the plugin.
sv_SE: Du kan ladda ner den senaste versionen av dina plugins från %s konto.
    Efter att du avaktivera och tagit bort den aktuella versionen.
    Ladda ned och installera den senaste versionen.

en: Current version %s
sv_SE: Aktuell version %s

en: There is a new %s version
sv_SE: Det finns en ny %s  version.

en: %s is up to date.
sv_SE: %s är den senaste versionen.
