wdps - en to tr_TR translation catalogue (12 entries)

en: Name
tr_TR: Ad

en: Search
tr_TR: Ara

en: Reset
tr_TR: Sıfırlayın

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
tr_TR: Orada Seçili galeri veya galeri silindi.

en: There are no posts in this slider.
tr_TR: Bu kaydırıcı olarak gönderi yok.

en: Play
tr_TR: Oynayın

en: Leave A Review?
tr_TR: Bir Yorum bırakın?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
tr_TR: Sizi WordPress kullanarak memnun ettik umuyoruz  %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
tr_TR: Elbette! Ben isterdim!

en: I've already left a review
tr_TR: Zaten bir inceleme bıraktım

en: Maybe Later
tr_TR: Belki daha sonra

en: Never show again
tr_TR: Bir daha asla göstermek
