wdps - en to uk_UA translation catalogue (13 entries)

en: There are no posts  in this slider.
uk_UA: Там немає повідомлень в цьому слайдера.

en: Pause
uk_UA: Пауза

en: Play
uk_UA: Грати

en: Leave A Review?
uk_UA: Залишити відгук?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
uk_UA: Ми сподіваємося, що вам сподобалося, використовуючи WordPress %s! Чи вважаєте ви, залишивши нам свій відгук про WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
uk_UA: Звичайно! Я б залюбки!

en: I've already left a review
uk_UA: Я вже залишив відгук

en: Maybe Later
uk_UA: Можливо пізніше

en: Never show again
uk_UA: Ніколи знову показати

en: Hey! How's It Going?
uk_UA: Гей! Як поживаєш?

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
uk_UA: Дякуємо Вам за використання WordPress %s! Ми сподіваємося, що Ви знайшли все, що потрібно, але якщо у вас є які-небудь питання:

en: Check out User Guide
uk_UA: Перевірте Керівництво користувача

en: Get Some Help
uk_UA: Отримати допомогу
