wdps - en to vi_VN translation catalogue (8 entries)

en: There are no posts in this slider.
vi_VN: Không có bài viết nào trong thanh trượt này.

en: Share on Facebook
vi_VN: Chia sẻ trên Facebook

en: Share on Twitter
vi_VN: Chia sẻ trên Twitter

en: Share on Google+
vi_VN: Chia sẻ trên Google+

en: Share on Pinterest
vi_VN: Chia sẻ trên Pinterest

en: Share on Tumblr
vi_VN: Chia sẻ trên Tumblr

en: Pause
vi_VN: Tạm dừng

en: Play
vi_VN: Chơi
